Reference

Níže naleznete reference na nástroj FOFRindex.cz od spokojených klientů.

Michal Kubíček

Michal Kubíček

Službu používáme pro klienty, které trápí nedostatečné indexování stránek ze strany Google. V rámci komplexních služeb pro SEO je indexace stránek webu jedním důležitých kamínků do mozaiky celkového úspěchu webu. A Fofrindex nám v tom velmi dobře pomáhá.

Autor knih o SEO, majitel Mediatoring.com


Štefan Polgári

FOFRindex sme použili na viacerých projektoch a naozaj sa zlepšila indexácia. Viditeľne aj cez Search Console. Určite odporúčam.

Managing Director Dognet & Ecommerce Bridge

Štefan Polgári

Miloslav Hamsa

Miloslav Hamsa

Dlouho jsem hledal službu, která by mi pomohla pro některé klienty nejen rychleji zaindexovat nové stránky, ale i dopomohla k přeindexaci stránek, které se nějak aktualizovali a ta změna nebyla ani po měsících v Googlu propsána.

Jednoduchý a velmi nápomocný nástroj, který mi ušetřil spoustu času a zrychlil mou práci.

Linkduo.cz


Filip Bartoš

Doporučuji službu z několika důvodů – zejména kvůli proklientskému servisu a bleskovým reakcím na požadavky. Dnes už není čas na korporátní manýry a čekání na reakce. Pokud máte začínající projekt, bez této služby se neobjedete a pokud vám ji vybraný SEO specialista nedoporučí, rozmyslel bych si spolupráci. Bez FofrIndexu by projekt Sexito.cz prodělal minimálně několik měsíců času a desítky tisíc korun.

Ještě jednou děkujeme.

Filipbartos.cz

Filip Bartoš

Pavel Jílek

Pavel Jílek

Pro svého klienta jsem vytvořil nový web na nové doméně s téměř 4 tisíci podstránkami a kdo někdy dělal něco podobného, ví, že zaindexovat takové množství u nového webu zabere spoustu času. Díky FOFR INDEXU byly postupně během měsíce zaindexovány všechny stránky, což lze vidět v Google Search Console i na organické návštěvnosti. Od té doby používám FOFR INDEX u svých projektů, ale i webů mých klientů.

ipre.cz | GO půjčovna


Miloš Lácha

Službu Fofr Index jsem otestoval na svých webech a po zjištění, že to skutečně funguje, ji doporučím každému, kdo řeší problém s indexováním www stránek.

SEO specialista, miloslacha.cz

Miloš Lácha

Ha Duy Huy

Ha Duy Huy

Našel jsem službu, která rychle a efektivně indexuje nové i aktualizované stránky. Ušetřila mi spoustu času a usnadnila práci. Doporučuji ji každému, kdo potřebuje spolehlivé řešení pro indexování webových stránek.

Decathlon.cz, Kouzelnydeda.cz


Mgr. Michal Halačka

Přípravy Fofrindexu jsem sledoval od rané fáze a jakmile jsem mohl, tak jsem to vyzkoušel. První den jsem odeslal cca 900 URL. Pozitivně hodnotím automatické třídění, takže jsem mohl jednoduše nahrát sitemap a systém sám poznal, které URL již jsou zaindexované. Po prvním dni mám 20 nových URL v indexu a s napjatostí čekám, jak to pofrčí dál.

Aliatrix.show

Mgr. Michal Halačka

Tomáš Škaloud

Tomáš Škaloud

První propojení sitemapy s Fofrindexem bylo takové, že efekt se projevil během prvních 24 hodin! Toto rychlé tempo si drží dál. Denně vidím desítky nových URL v indexaci, a já se mohu tím pádem soustředit na jiné činnosti. Rozhodně doporučuji vyzkoušet a následně aktivně používat, dokud to jde.

Dobaraku.cz

“Vyzkoušejte FOFRindex.cz i Vy a už nikdy nebudete mít problém s indexací a reindexací stránek.”
— Vladimír Pilný